| IulianAndrei a întrebat:

Cine poate sa imi scoata si mie vocea de pe doua melodii? Adica sa fie doar negativul. Dau funda! Imi trebuie urgent.

3 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Vocea de pe melodii cred ca nu se poate scoate, cauta pe google : download melodia instrumental/negativ si iti apar acolo daca sunt free daca nu.

| IulianAndrei explică (pentru kenNNzorFTW):

Am incercat, am cautat si pe google, si pe youtube dar nu am gasit-o. Melodia se numeste "Realistik ft Hexx - Inceputul sfarsitului".

| kenNNzorFTW a răspuns (pentru IulianAndrei):

Am catat-o si eu dar nu am gasit nimic. poate nu este free de nu se gaseste pe internet. cine stie big grin