| Alee_9909 a întrebat:

Vreau si eu sa pun niste videoclipuri pe you tube si nu stiu cum sa le fac.cunoasteti vreun program?

Răspuns Câştigător
| IceCream22 a răspuns:

Poti folosi : ProShow Gold, My Muvee, Photo Slide Show, WEB/CD Slideshow Creator 1. 0. 2.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

6 răspunsuri:
| anotherhumanbeing a răspuns:

Pornesti de la basicul windows media player, cat timp esti incepatoare, si apoi avansezi la programe mai avansate, si gasesti tot felul te tutoriale pe youtube.

| ◕matza◕ a răspuns:

Proshow gold

http://www.brothersoft.com/proshow-gold-17980.html

de aici il descarci:)

Funda;;)?:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie program iti trebuie un cont pe youtube

| Rares_1833 a răspuns:

Da, stiu eu un program de facut clipuri.Cauta la search in pc-ul tau Windows Movie Maker. E foarte usor de folosit, asa ca Bafta!big grin

Răspuns utilizator avertizat