| VisSs a întrebat:

Saptamana viitoare vreau sa-mi iau o chitara acustica.Ma gandeam sa invat singura de pe youtube ca am gasit multe lectii, dar cineva mi-a spus ca nu merge asa si imi trebuie neaparat un profesor. Voi ce ziceti? Ce care stiu sa cante.Cum ati invatat? Mersi.

Fara misto-uri.

Răspuns Câştigător
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
E cam greu sa inveti de una singura de pe internet. Unui profesor ii poti pune intrebari si iti poate da indicatii mai ca lumea.
Bye!

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Eu am învățat de pe net, fără profesor, și n-am avut nici o problemă.