| DyannaDya a întrebat:

A invatat cineva sa cante la chitara luand lectii de pe net? Vreau sa incep sa invat si eu si vroiam sa vad ce parere aveti si voi: e mai bine cu profesor sau nu e nici o diferenta daca faci lectii pe net? Multumeesc! Astept raspunsurile!

1 răspuns:
| BuBu2006 a răspuns:

Eu am invatat cu profesor, cu profesor intelegi mai bine iti arata in fata ta.Du-te macar cateva ore pana te prinzi despre ce e vorba apoi poti face de pe net daca intelegi, insa daca nu vrei prof invata mai intai teoria si apoi incearca lectii cu chitara in mana. daca mai vrei sa stii ceva intreaba-ma!