| Iubiticatahh a întrebat:

Scuzati categoriabig grin Am mai pus intrebare asta dar nu am primit niciun raspuns asa cum vroiam euthinkingcrying Deci vreau ca filmarile pe care le fac cu telefonul meu(samsung gt-s5230) sa le bag in pc.si vreau un program cu care sa pot sa le editez! adica sa fac ca un videoclip sa zic.sau exista cumva programe de editat video onlinebig grin? daca nu nu cont, de descarcat numai sa mearga! va rog nu'mi spuneti MovieMaker ca nu mi le deschidestraight face plss funda!

1 răspuns:
| Mynnie a răspuns:

Pentru Corby si Star( ce ai tu) nu exista prea multe aplicatii. Nu exista teme, darami-te program de editat videoclipuri. Se poate sa existe pe net, dar trebuie sa ai foarte multa rabdare sa le cauti.