| Iubiticatahh a întrebat:

Scuzati categoriabig grin! deci, stie cineva vreun program cu care pot sa editez filmari facute cu telefonul?(samsung gt-s5230big grin) si daca se poate. sa aiba, nu stiu, sa pot sa pun efecte pe ele gen sclipiri sau alte chestii.big grinlaughing ma rog, poate cer cam multe, dar...big grin (funda)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai windows XP merge sa editezi cu movie makerwinking

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Iti spun eu un program extrem de bun(dar filmarea o editezi pe calculator adica nu pe telefon, tragi filmarea pe PC si dupa aia o editezi)MovieMaker s-ar putea sa ai programul

| Iubiticatahh explică:

MovieMaker nu mi le deschidestraight face deci sunt filmari facute cu telefonul, si vr sa le pot edita cu un program in sensul ca sa pot sa pun muzica pe fundalul lor si daca se poate si niste efecte...