| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati categoria dar e mai accesata si chiar as vrea sa vad macar 3 raspunsuri,pace! La mine in clasa tot se vorbea de unu numit dani printu banatului,asa ca am cautat sa vad ce e asa de interesant,si era o manea(nu sunt fan manele,insa toti macar o data in viata am ascultat o manea,sau am incercat ceva indrumati de prieteni)versurile cam repetitive si anoste,ritmul bunicel,chiar bun(deinde de gusturi, nu ma deranjeaza muzica orientala, insa am vazut ca (virgula)cantaretul a zis citez,,

Dani Printul Banatului5 months ago (edited)

7 dis-like-urile stiu cine le-a lasat...laughing)))))))))))))))))))
Ma bucur ca am dusmani laughing))))) dar voi fanii mei, sunteti prea multi ca sa va ia fata dusmanii mei!
Translate
Reply · 164,, serios,acum daca ai primit un dislike inseamna ca cel care ti la dat e dusmanul tau? Si chiar si mai gresit mi se are ca sunt o gramada de airan meidisti(aveau poza cu metalika,airan meidan)(ascult si metal,si populara si dupstep,am o gama mai variata,prin termenul airan meidisti ma refer la cei care cred ca oricine nu asculta genul lor muzical e un prost,imbecil si taran,cum ziceau si ei in comentari)citez
,,Du-te-n Crucea Mă-tii de analfabet prost!,, Dar ma intreb cum a ajuns la melodia asta, a scris heavy metal si a aparut printu banatului? nu cred.Esti mai superior daca jignesti pe cineva doar ca asculta altceva decat ceea ce asculti tu? Probabil ca daca un manele in autobuz,unii o sa ma injure iar altii o sa dea din buric,iar daca pun rock, unii o sa ma injure iar altii o sa dea din cap, iar apoi surpriza! toti se injura intre ei.De ce in Romania,daca nu am aceleasi gusturi ca toti ceilalti sunt prost sau tamit sau ce dedicatii isi faceau ei pe acolo? De ce atata ura,bine o parere gen,, ba mie nu mi-a placut ca ai zis aia aia aia,, dar nu sa il iei la injuraturi.Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| bogdanrvd a răspuns:

De ce ai pus rahatu' asta in sectiunea Dragoste si Sex?

| anonim_4396 explică (pentru bogdanrvd):

Am specificat la iceut, si nu is manelist, vreau doar sa stiu de ce se cearta rockeri cu manelistii

| bogdanrvd a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa mi-a omis inceputul laughing