| MissIndependenttt a întrebat:

Ce parere avetidepre fetele care asculta sa zicem Dupstep, rock, Rap si MANELISTEE? Eu una nu ascult manele si nu ovi asculta, ce este drept la un party ar merge acolo o manea dar mai mult nu ca mi se apleaca
laughinglaughing? Asa deci va plac mai mult fetele care asculta dupstep?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Cu manelistele a NASPA! De ce pentru ca au acel comportament cocalaresc netipic unei fete.adica n-au stil si par asa venite de la tara. (eu nu-l pot numi stil). cat despre dubstep e tare. Decat manele e mult mai bine cu dubsep-ul.Acesta il poti numi stil. cu rappu mi se pare un pic ciudat. adica rapperitele alea infocate sunt prea baietoase nu mai au nici o urma de finete tipec unei fete. rock'u e destul de ok happy

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

O parere buna, deoarece si eu ascult.Nu ma iau dupa gura unora care spun cate si mai cate despre acest gen de muzica, sa-si tine gura, asa cum o fac si eu in privinta altor genurii.