| Leocerba a întrebat:

Se aude/vede cu adevarat bine un concert pe scena National Arena din Bucuresti? Ati fost la vreun concert fain pe National Arena?
Vin cei de la Red Hot Chili Peppers si trebuie sa ma hotarasc unde-mi cumpar biletele:
-in zona Gold Circle cica risc sa-mi rupa fanii picioarele, ca se cam imbulzesc
-in zona Tribunei 1 mai sunt bilete cu 495 bucata, dar s-o vedea bine?
-pe partea opusa Tribunei 1, la tribuna 2, intrarea din str. Socului, biletele sunt cu 375, dar distanta fata de scena pare a fi aceeasi, de ce sunt mai ieftine?
-pe gazon, in picioare, biletele sunt 130 bucata, dar se vede ceva? macar ecranele?
-daca-mi vine sa fac pipi la mijlocul concertului, ca e 31 august, caldura mare, emotii asemenea, unde fac? e ca afara?
Va rog frumos dati-mi sfaturi practice. Multam!

Răspuns Câştigător
| Pure.Sunshine a răspuns:

Daca te mai intereseaza, am un bilet rhcp la gold circle (care sunt sold out) cu acelasi pret cu care l-am cumparat. trimite-mi mesaj pentru detalii

| Quicksilver a răspuns (pentru Pure.Sunshine):

M-ar interesa pe mine, daca mai este inca valabila oferta

| Leocerba explică (pentru Quicksilver):

Atunci repede mesaj lui @Pure.Sunshine.

| Pure.Sunshine a răspuns (pentru Quicksilver):

Imi pare rau, l-am vandut deja

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsul meu invizibil la întrebarea ta: http://i.imgur.com/k3yqq.jpg. Poate va apărea cândva.

P.S. Să nu cumva să-mi dai reply! :))

NOname
| NOname a răspuns:

Am reușit să transformăm întrebarea ta în una dintre cele mai populare, fără să răspundem la ea.
Trăiască TPU și prietenii!
Ce te-ai face fără noi?
Să mai zică cineva că nu suntem geniali! laughing

| Leocerba explică:

Big hug, prietene.

P.E. Da` nu-nteleg de ce raspunsul meu din 29 apare inaintea raspunsului tau din 28... ceva legat de fizica cuantica laughing

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

De ieri răspunsurile de la toate întrebările noastre mai vechi de două zile se afișează după relevanță, cică. Dar ce e relevant pentru roboțel nici el săracu' nu știe (dar hotărăște, în schimb, ce e relevant pentru noi). Că nu e nici în funcție de voturi, nici în funcție de conținut, nici în funcție de dată, nici în funcție de utilizatori... Pur și simplu le amestecă pe toate după cum are el chef, face toate dialogurile praf și pleacă.
Iar pe noi cu ce ne ajută?! Ideile se pierd, se distorsionează, nu se mai pot urmări. E ca o carte citită haotic: ba pagina 108, ba 6, ba 69...

Dar imaginează-ți o întrebare cu sute de răspunsuri (apropo, am primit astăzi un răspuns la una de 300 și nici în ruptul capului nu-l găsesc ca să-l pot citi)! Încearcă acolo să mai pricepi ceva! De fapt, de ce să te chinui cu imaginatul? Intră mai bine la întrebările tale, mele, cui vrei tu, mai vechi și o să te convingi! E un haos total. Toate răspunsurile sunt împrăștiate. Pescuiești câte unul și stai apoi o oră ca să-ți dai seama unde să-l așezi.

Eu încă mai sper că această decizie a adminilor nu va fi una definitivă, altfel aproape orice întrebare după două zile poate fi aruncată la coș, că de înțeles, oricum nimic nu se mai înțelege.

Iar să-ți răspund la întrebare, îmi pare foarte rău, nu știu.
Dar poate apar și niște bucureșteni dornici de a-ți da un sfat și mai umblați prin stadioane.
Că uite, cu o oliță deja te-ai ales, ai primit și niște relevanță irelevantă, ca bonus. Poate, poate se ajunge și la stadioane până prin august.

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Gata, s-a activat butonul de sus "Ordonare: Cronologica" și acum putem seta singuri ordinea în care dorim să fie afișate răspunsurile.
Fain!

Primăvară frumoasă să ai!

| Leocerba explică:

Da` de la ce-am plecat?
A! Red Hot Chili Peppers.
Fain...

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Am și ardei iute... Tot nu vrei?

| Hombre a răspuns:

Cand am sa merg prima data la meci pe Arena am sa-ti dau detalii. Pipi nu ai cum sa faci ca e cald si transpiri, dar pentru orice eventualitate treci pe la mine sa-ti dau o olita si un boschete. laughing

| Hombre a răspuns:

Si eu am crezut ca ai facut vreo ghidusie sa fii prima pe tarlaua ta, spiritul de propietate, asta imi aduce aminte de Louis de Funes cand coboara din automobil la o intersectie si le spune participantilor la trafic ca el vrea sa fie primul motivand ca locuieste pe bulevard si e al lui. :)) Imi scapa numele filmului. Dar am facut si eu o vrajitorie si am aranjat lucrurile in ordinea lor fireasca, un buchet de ghiocei si o melodie de 1 Martie.
http://www.trilulilu.ro/video-muzica/martisor-1-martie

| Hombre a răspuns:

Sigur ca e fain, cand esti mereu deasupra. De unde trag concluzia ca; trag- ultimii veniti vor fi cei dintai laughing acu' sa vedem la mine e valabil?

| Hombre a răspuns:

Concluzie trasa, de par dar trasa, cred ca din cauza anului bisect.laughing

| Hombre a răspuns:

Bine ca s-a activat cronologia, acum ca s-a intrat in normalitate sa lamurim problema, despre ce zici ca era vorba Leo? laughing

| NOname a răspuns (pentru Hombre):

Cred că, de când o tot lălăim pe aici, a uitat până și ea.

Leo, am Red Hot Chili Pepper prin bucătărie. Vrei? La ce-ți mai trebuie Arena și Bucale? laughing