| anonim_4396 a întrebat:

Se dadea la TV, pe vremea cand cazusera Turnurile Gemene, pe la reportaje( in special pe PRO TV) o melodie trista care avea( cel putin in fragmentul difuzat) o tenta foarte asemanatoare cu piesa aceasta: " http://www.trilulilu.ro/ArtegorNexus/aa17989839e0c1 ". Dau funda pentru cine ma ajuta sa gasesc piesa respectiva. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Artegor a răspuns:

Post Scriptum: Nu era instrumentala( gen "Requiem of a dream"), era de opera, cantata de o soprana