| Teooo a întrebat:

Se mai pot pune melodii cu altceva in afara de pc suite? Deoarece nu merge nokia music din pc suite pentru ca imi spune ca nu sunt conectata crying. Cel mai bun raspuns primeste fundita! Ms mult! happy

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Sunt 2 modalitati:
1. Prin Pc suite. Trebuie sa selectezi modulul de conectare "pc suite" cand conectezi cablul. Daca selectezi modulul sa vezi cardul nu-ti va merge pc suite.
2. Poti sa pui ceva prin modulul cardului care-l selectezi cand conectezi cablul. O sa-ti deschida automat cardul ca un stick introdus in PC. Copiezi acolo muzica si gata.

Ai putea incerca si prin Bluetooth, dar o sa dureze f f mult.
Numai bine, Shinwinking

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Iti cumperi un card reader si cu el iti citesti datele de pe card si iti muti melodiile din pc pe card!

Shin
| Shin a răspuns:

Stocare date happy
Shinwinking

| Teooo explică:

Si care este optiunea cu cardul : stocare date sau Imprim.& Media?

| Teooo explică:

Am descoperit! Ms!