| vagabond a întrebat:

Stau cugetat pe canapea si ma intreb de ce doamne mi se intampla mie toate astea
cand ma indragostesc de o fata peste ceva timp totul dispare si eu plang fara incetare
dar te rog doamne pe fata asta nu mi-o lua nu-mi distruce visul care`l-am impreuna cu ea
caci pe fata asta o iubesc cum n-am iubit pe nimenia. tie doamne iti multumesc caci
in cartea destilor tale care fiecare care om are destinul lui aparte tu neai ales
destinele noastre sa fim impreuna pana la moarte si chiar daca mortea ne va desparti
noi doi acolo sus ne vom reintalni si acol nimeni niciodata nu ne va putea desparti.
inima imi bate cu putere cand o prind in brate si ii spun ce simt mi-e putin rusine
dar imi iau inima`n dinti si ii spun tot ce simt atuncea inima nu stie ce se intampla cu
ea caci din ce in ce mai tare imi pulseaza sangele in vine dar ea nu stie ca inima imi bate
doar pentru ea.
[Bucati din suflet am pus acum pe hartie bucati scris din suflet de la mine scrise pentru mada te iubesc draga mea te sarut si te rog nu ma uita]

ce parere aveti? scuze de greseli dar m-am grabit tongue

1 răspuns:
| roxley a răspuns:

Poi daca vrei so ceri de nevasta discursu e perfect...tot ce sper pentru tine e ca ea sa-ti impartaseasca sentimentele. Si chiar e de apreciat ca iti impartashesti dragostea fara sa te ascunzi fiindc e foarte important ca unei femei nu doar sa-i spui ca o iubesti ci si sa-i demonstrezi facand acest gest de ati publica trairile. Felicitari