| Darly a întrebat:

Stie careva cum se numeste melodia care are ca versuri ceva de genu " ai plecat si nu mi-e bine....am fost al tau, ai fost a mea dar nu mai e asa" canta un baiat si o fata melodia... funda care stie

3 răspunsuri:
| tin4ik_5426 a răspuns:

Dj Rynno & Sylvia - Chiar daca ai plecat-------------------https://www.youtube.com/watch?v=vVIuP4W22yc foarte frumoasa melodie, auditie placuta

| aleesmile a răspuns:

Buna! ...si eu caut melodia asta dar nu o gasesc... daca o gasesc te anunt si pe tine.

| Darly explică (pentru aleesmile):

Dj Rynno & Sylvia feat. Phelipe-Chiar daca este melodia happy