| vladtheripper a întrebat:

Stie careva de unde pot face rost de melodia Samael-Slavocracy instrumentala? Adica fara tipul care canta.

1 răspuns:
| LostInDreams a răspuns:

Pei, nu te chinui sa cauti pe site-uri gen fisierulmeul si altele.intra pe youtube, cauta instrumentalul, trebuie sa il gasesti, apoi deschide alta casuta de net si scrie pe google listentoyoutube.Iti apare acolo sa bagi url-ul piesei si o descarci, simplu, nu?winking aaa, app se descarca mp3, fara videowinkingFunda?batting eyelashes