| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot afla numele unei melodii pe care am inregistrat-o cand ma aflam in masina? Am instalat Shazam dar observ ca nu am cum sa pun clipuri filmate cu melodii in ele pe fundal. Stie cineva cu ce aplicatie merge? Daca e nevoie am sa va postez clipul pe yt si va dau link poate recunoasteti melodia

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, extrage sunetul (adica melodia) din clipul respectiv cu un program adecvat sub forma de mp3 și incearcă din nou!

| McGregor788 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca ai fost singurul care ai vrut sa ma ajuti iti ofer funda, ideea ta nu strica, insa am transferat clipul cu melodia in alt telefon, am pornit clipul, si cu telefonul in care am instalat Shazam am rezolvat situatia, mersi oricum!

1 răspuns: