| Sal635 a întrebat:

Stie cineva cum se numea videoclipul in care un baiat agata o fata printr-o metoda numita "daytime, sau ceva cu day", in care unul se intalnea cu o fata random in Londra, o ducea la un restaurant si apoi o ducea acasa sa se sarute?
Thumbnail-ul videoclipului e fundul fetei respective strans de palmele baiatului in timp ce se saruta. Daca stie cineva sa imi spuna. Si cred ca pe youtuber il chema Daniel, nu mai stiu sigur.
Nu intrebati de ce intreb de video.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil a fost sters din probleme de confidentialitate, dar metoda aia are mai douã subcategorii: - lunch time; - dinner time. Bun astea sunt medode pentru sãrãntoci doar laughing sunt mai multe.

| Sal635 explică (pentru anonim_4396):

Nvm, am rezolvat

| Sal635 explică:

Video*