| anonim_4396 a întrebat:

Ştie cineva dacă se poate să descarc melodii de pe site-ul tilulilu? Şi dacă se poate, cum aş putea descărca? Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sebby27 a răspuns:

Http://trilu-downloader.ro/

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mai bine le descarci de pe youtube.
Cu mozila firefox.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Ştiu să descarc de pe youtube, dar nu tot ce se găseşte pe trilulilu e şi pe youtube.

| DopefLsh a răspuns:

Da, poţi.Cu ajutorul programului Trilulilu downloader. Îl descarci de aici -> http://www.ziddu.com/download/6854746/trilulilu.zip.html

| anonim_4396 explică (pentru DopefLsh):

E plin de viruşi, mulţumesc oricum. happy

| DopefLsh a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu l-am folosit, n-am păţit nimic.E strict problema ta, PC-ul tău.

| anonim_4396 explică (pentru DopefLsh):

Am rezolvat cu viruşii, dar tot nu-i bun link-ul. big grin

| VlaĐ a răspuns:

Poti descarca melodii si videouri de pe youtube cu atube cathcer

| anonim_4396 explică (pentru VlaĐ):

Ştiu să descarc de pe youtube, dar nu tot ce se găseşte pe trilulilu e şi pe youtube. happy

| sebby27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Look up! Trebuie doar sa introduci linkul de pe trilu in dreptunghiul ala!

| anonim_4396 explică (pentru sebby27):

Da, m-am descurcat pana la urmă. Mulţumesc mult.

| sebby27 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce