| IAmBulletproof a întrebat:

Stie cineva o trupa rock sau hard-rock care sa cante bine? Dau funda! P.S. : Nu imi prea plac trupele vechi gen AC/DC sau Metallica. Nu ma deranjeaza daca imi sugerati si o melodie ^.^

Răspuns Câştigător
| Aneke a răspuns:

Pai daca nu iti plac trupele vechi atunci de ce nu te lasi de rock? Dar sa nu zici ca sunt rea o sa iti spun cateva trupe si anume:
1.Black Veil Brides:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Rl-_ZmNCOvo#t=2s
2.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kXYiU_JCYtU#t=2s
3.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jKQAIwnvtII#t=2s
Aceste trupe nu sunt genul meu dar sper sa-ti placa.O zi buna.

| IAmBulletproof explică (pentru Aneke):

De ce m-as lasa de rock?! Adica e singurul gen de muzica "ascultabil" in zilele astea. Dar da, prefer trupele noi gen Green Day sau MCR si Black Veil Brides e trupa mea preferata big grin. Mersi de sugestii!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Aneke):

Dacă şi tu ai mai ajuns să promovezi astfel de labe...

| Aneke a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu promovez aceste trupe, doar i-am raspuns la intrebare.

5 răspunsuri:
| BrokenArrow a răspuns:

A, deci preferi o frunză? In locul unui trandafir?
Frumos...

| MetallZuZ a răspuns:

Slipknot-Duality,Psyhosocial,Scream,Snuff,Before I Forget; Bring Me The Horizon:Crucify Me, Suicide Season; Carnifex-Hell Chose Me; Dark Funeral-Final Ritual; BrokeNcyde-Bree Bree; My Chemical Romance-Helena, The Black Parade; Pierce The Veil-King For A Day; Sleeping With Sirens-If You Can't; Suicide Silence-You Only Live Once; Watain-Waters of Ain; Tokio Hotel..sunt multe melodii depinde care-ti place; Black Veil Brides-In The End,The Legacy,Carolyn,Coffin,Fallen Angels,Knives and Pens,Perfect Weapon,Rebel Yell,Savior, Smoke and Mirrors, The Gunsling, Unbroken, Youth & Whisky