| Madalin1997 a întrebat:

Stie cineva un program de editat melodii mai simplu de folosit? Am nevoie sa "tai" inceputul si/sau sfarsitul unor melodii care au la inceput sau sfarsit niste secunde in care nu se aude nimic sau daca sunt downladate de pe youtube mai sunt la inceput/sfarist reclame la "c**music", "h*h*prodaction" etc."

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Mp3 cutter online, cauta pe google. Nu trebuie sa descarci nimic.

| Madalin1997 explică (pentru nda):

L0gan, ai vreo idee tot ceva asa simplu de folosit dar sa pot taia parti si de la mijlocul melodiei?

| nda a răspuns (pentru Madalin1997):

Asta ar trebui sa mearga: http://mp3cut.foxcom.su/en/.
Vezi ca are butoanele in alta limba, cred ca e rusa.
Apesi pe butonu din stanga scris in rusa, selectezi melodia din calculator, apoi click pe butonul - inversion -, selectezi partea care vrei s-o tai din melodie, click pe butonul din dreapta scris in rusa si salvezi melodia in pc.

| Madalin1997 explică (pentru nda):

Merci, dar acum nu maiam nevoie

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poti edita orice cu Sonny Vegas

| Madalin1997 explică:

Onuonulica, ai vreo idee de unde pot sa il iau gratis? ca au si astia niste preturi