| MuşeiIanis2000 a întrebat:

Stie cineva un program de mixat muzica pentru incepatori, ceva usor? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

Incearca "Mp3 Remix", este un program pentru DJ-ul începator. Foarte usor de utilizat, programul face toata treaba, detectand beat-ul melodiei si prin apasarea unor butoane introduce sunete, reverb-uri si alte lucruri ce tin de domeniul muzicii.
Desi nu este destinat lucrului cu melodiile intr-un mod profesional, este foarte bun daca ai o piesa preferata si ai dori sa o mixezi un pic, softul dispune de peste 320 de sunete pentru remixat si de asemenea are optiunea automatic remix.

Multa bafta!

| MuşeiIanis2000 explică (pentru Cancerigen):

Multumes mult, o sa incerc happy

1 răspuns: