| 8paulica a întrebat:

Cine stie, va rog frumos un program de mixat muzica?
cam usor dar sa sune frumos...
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ai instalat nero în calculator? Dacă da caută în Start/Programs/ Nero/folderul audio şi acolo vei găsi Nero sound trax. Mi se pare destul de intuitiv.Succes la mixat.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Am înţeles. Păi uite referitor la Nero eu îţi recomand versiunea 7. 11(îl gaseşti şi pe softpedia) numai că îţi trebuie serial ca să îl poţi folosi.Cum se face dacă vrei îţi zic pe mail sau mes. înţelegi tu de ce nu?

| DeyCj a răspuns:

Nero 8 l-am încercat şi eu şi nu prea are ceva în pluf faţă de 7 după mine numai că aspectul îi schimbat dar consumă mai multă memorie asta am abservat.De asta îţi recomand versiunea 7. Şi eu o folosesc şi sunt foarte mulţumit de el.

| DeyCj a răspuns:

Sau dacă nu vrei să înstalezi nero atunci intră aicihttp://www.softpedia.com/get/Multimedia/Audio/Audio-Mixers-Synthesizers/
Aici sigur vei găsi ce te interesează. Baftă

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Cauta Virtual Dj. e super bun,,, sau daca nu Tractor happy

| robert09 a răspuns:

MixMeister

| 8paulica explică:

Nu, nu amcrying dar sti de unde sa gasesc vreun nero? mai binie 8...