| IonutzPP a întrebat:

Stie cineva un program pe care pot sa mixez melodii? Si sa pot sa.l descarc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool Edit Pro
Adobe Audition

sau gratis:

Audacity (pe Linux. Eu folosesc Ubuntu și recomand. Vezi: www.ubuntu.ro)

| IonutzPP explică (pentru anonim_4396):

Problema este ca eu nu am linux

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutzPP):

Atunci cumpără Cool Edit Pro sau Adobe Auddition. happy Sunt foarte bune amândouă.

Dar poți să treci pe Linux și o să fii cu totul în legalitate și o să ai programe gratis. happy Eu zic că merită. Folosesc de mai mult de un an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută demonstrații pe YouTube. Cred că sunt. Dar e făcut destul de intuitiv... Cred că te poți obișnui destul de ușor.