| JetBlueJet a întrebat:

Stiti clipuri de genul acesta
https://www.facebook.com/......662251357/
doar ca pe youtube, dar sa fie un fel de lectii (sa poti invata cum sa canti) :P
FUNDA

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se numeste Bongos.
https://youtu.be/Lw033a5Nozw
sunt mai multe acolo.
Te apuci de cantat? happy

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Merci happy
Nu stiu sigur, doar ca ii aud pe unii la scoala cum bat in masa (si ies sunete dragute), si vreau si eu big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Cu placere. Mersi si eu de funda.
Daca vrei sa te apuci de muzica, incearca pianul ^^

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ba nu prea cred, aia e tarabana. Mai precis Darbuka.

https://www.youtube.com/watch?v=md_CqRqH6zQ

Nu foarte scumpa si relativ simplu de prins.
http://www.fly-music.ro/452-darbuka

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Hm... dap. Cred ca ai dreptate. Pentru ca e una. Dar daca sunt doua se numeste bongos. E mai frumos la ele ^^

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Aa,si tu ai vazut dublu? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Imi e somn big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Auzi,ce parere ai legat de simularile de azi? Cam cat zici ca scade numarul de copii de pe TPU in urmatoarea luna? Ca daca stau inchisi in beci nu pot intra pe net. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Eu am stat numai pe TPU cand am dat examenele, si le-am luat pe toate :3. Dar bine, nu e la fel.
Din moment ce o sa stea parintii cu gura pe ei... 40% deja e putin ^^

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Oooo,ce optimist.Eu deja vedeam cum pica 60% din traficul de pe site laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mi-am amintit ca am test maine laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Hmm,reformulez,61%. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu m-a oprit un examen, si ma opreste o lucrare? Nahahah :laughing

14 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Aoleo,ce poate sa fie asa de greu? Pana si un copil de 10 ani o poate face.Iei tarabana,o pui frumos jos si incepi sa dai cu mainile in ea pana vezi ca se aude ceva care seamana a muzica, sau pana iti pica mainile. Oricum, daca vrei sa fie si mai tare, ii mai dai si cate un cap, asa sa fie de bass laughing

| JetBlueJet explică (pentru FABULOSUL6000):

Mie nu imi iese asa frumos happy