| Decenuerap a întrebat:

Stiti cumva vreun site pe care ai putea sa vinzi versuri/strofe, etc?
Scriu de ceva timp versuri, am multe idei de melodii, strofe, punchline-uri etc., dar nu sunt talentat in zona cantatului. Multumesc!
Sau daca e cineva interesat sa imi dea un mesaj.
Scriu rap de obicei.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Siteuri pe care sa vinzi doar versuri nu exista, insa printr-un noroc daca te-ar vedea cineva care este in aceasta industrie te-ai putea ocupa de asta ca si textier, insa fiindca in rap majoritatea isi fac versurile ei, textier este pentru alte genuri muzicale, adica acolo unde "artistele" care fac playback nu stiu sa faca nimic, gen anda adam, genul asta de artiste da, au nevoie de textier, nu contest insa textele unor meseriasi!
in viitorul apropiat atat muzica cat si textul il va face AI-ul, practic daca vor mai exista artisti aceea vor fi simple avataruriwinking
mult succes!

| sierra1 a răspuns:

Pune și tu la vedere "marfa" să vadă lumea ce știi, poate așa atragi clenții