| Decenuerap a întrebat:

Stiti cumva vreun site pe care ai putea sa vinzi versuri/strofe, etc?
Scriu de ceva timp versuri, dar nu sunt talentat in zona cantatului. Multumesc!
Genul de muzica e rap de obicei.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Siteuri pe care sa vinzi doar versuri nu cred ca exista, insa printr-un noroc daca te-ar vedea cineva care este in aceasta industrie te-ai putea ocupa de asta ca si textier, insa fiindca in rap majoritatea isi fac versurile ei, textier este pentru alte genuri muzicale, adica acolo unde "artistele" care fac playback nu stiu sa faca nimic, gen anda adam, genul asta de artiste da, au nevoie de textier, nu contest insa textele unor meseriasi!
mult succes!

| MistarGoGu a răspuns:

Pe Fiverr *( site-freelacers ) se vand chestii la comanda scenarii pntru reclame... much more