| Deiu999 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa scriu si as vrea sa stiu un site pe care as putea sa postez ceea ce scriu. Am vazut la prietena mea ca facea asta, dar ea a plecat din tara si nu prea am mai tinut legatura. Pe site-ul prietenei mele se posta...cate un fragment si dupa oamenii sau cei care postau si ei pe site, comentau. As vrea sa stiu daca stiti site-ul sau macar ceva in genul acesta.
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Pai tumblr. com
blogspot. com
wordpress. com

se numesc bloguri, ti-l recomand pe primul. bafta

7 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Pai fa-ti un blog si acolo postezi tot ce vrei!

| Gabryel98 a răspuns:

Iti poti face un blog si postezi acolo...

| Leptosome a răspuns:

Wattpad.com(romana)- este un site destul de bun, avand in vedere ca are toate genurile de carti. Desigur, exista si carti mai proaste(putin spus) dar daca stii sa le ocolesti sunt multe altele grozave. Daca vrei iti dau prin mesaj privat numele contului meu. Sper sa alegi ceva de pe aici, am vazut ca ai destule optiuni! happy

| Deiu999 explică (pentru Leptosome):

Da, multumes, am inceput deja sa postez pe wattpad! Mersihappy.

| ROCK30STM a răspuns:

Pai poti sa o postezi pe o pagina pe fb, sa iti faci un blog... tumblr, diferite site-uri

| Anonima5550121 a răspuns:

:)) pai tu cam ce scrii? din ce mi-ai spus, seamana cu un fic. Uite ceva ce te-ar ajuta, poate:

http://sasu.fairtopic.com/forum

http://animezup.com/forum/Thread-Sentimente-uitate#

http://fansasusaku.worldnaruto.com/

| Deiu999 explică (pentru Anonima5550121):

Scriu fictionlaughing. Mersihappy.