| traficanta a întrebat:

Stiti si voi cateva melodii pe care poti sa le asculti cand esti trist? adica sa te faca fericitlaughing

Răspuns Câştigător
| silence a răspuns:

Voltaj - si ce love struck si adda - prietenie adevarata
si kreuzet- prea devreme

asculta -le love struck
prima si a 2 e tot una e despre prieteni love struck ma face mereu sa fiu happy. si sa-mi dau seama ca in viata am cei mai importanti oameni de pe pamant; x prietenii :X
si a 3 :X ma pune pe ganduri si ascult ca e prea devreme pentru uniiwinking

sarbatori fericite alaturi de cei dragiwinking

7 răspunsuri:
| brabbit24 a răspuns:

In general cele de caterinca. Tu, Drumurile...sau La un pas de paradis, pot sa cad, jaf armat, diamante vii, obscen...mai vrei sa ti zic? astea merg la mine plus multe altele

| gr3atlif3 a răspuns:

Inna -oare... asta leo placut fetelor de la mine din clasa, cand so despartit de prietenii lor :-j:P uite linkul :D
http://www.youtube.com/watch?v=c-igAVE16zw

| putzulica a răspuns:

Voltaj-lucruri frumoase

| vikloth a răspuns:

Nimeni altu -cu dintii cariati
la miene merge, ma face sa uit de probleme

| misa_9064 a răspuns:

Http:\\www.youtube.com\watch? V=YjdLV4JZIYU
(este in japoneza dar are subtritaare in engleza)Sper sa-ti placa!:)