| TraficDeMentosane a întrebat:

Stiu ca acum suntem in 2011, dar totusi ce loc a luat moldova la eurovision? Mie mi se pare interesanta melodia lor happy.

Răspuns Câştigător
| eu09eu09 a răspuns:

Locul 22. Moldova Sunstroke Project & Olia Tira - Run Away Pls fundita

2 răspunsuri:
| SweetDreamss a răspuns:

Http://www.libertatea.ro/......89998.html

Loc 22 :D
O mel dragtza pacat ca nu a ajuns mai sus :|

by3by3;)

| CapitanuSemafor a răspuns:

Este interesanta si foarte buna melodia lor. Trebuia macar in top 5 sa ajunga, dar din motive mai mult ca sigur politice nu a urcat prea mult. De asta nu a castigat si nu o sa castige Romania vreodata, nu avem destui bani sa organizam ceva misto asa ca doar aleg melodiile mai votate si aleg tara cea mai bogata.