| andreea4ever a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta, dar nu mi s-a raspuns inca la ea. E mai compicat.La telefoanele Nokia, una din melodiile de la teme, este foarte frumoasa. E lenta, si mi se pare ca e ceva gen japonez (fara versuri.Doar niste sunete specifice locului). E cantata la fluier sau la nai, dar cred ca mai sunt si alte instrumente.Inca ceva! Am auzit ca a fost data odata in "Pisicile aristocrate"Cum se numeste si de unde as putea sa o iau? E foarte frumoasa! Multumesc anticipat!:*:*:*

2 răspunsuri:
| andrei90tm a răspuns:

Pai prima oara trebuie sa-ti descarci un program de creat teme nokia ( eu cunosc myThemeCreator ) si sa deschizi tema cu programul respectiv. cauti printre fisiere melodia care iti place happy
sper ca te-am ajutat happy

| Miss Sintetic a răspuns:

Pai o ai in tema nuh?