| andreea4ever a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta, dar nu mi s-a raspuns inca la ea. E mai compicat.La telefoanele Nokia, una din melodiile de la teme, este foarte frumoasa. E lenta, si mi se pare ca e ceva gen japonez (fara versuri.Doar niste sunete specifice locului). E cantata la fluier sau la nai, dar cred ca mai sunt si alte instrumente.Inca ceva! La titlu scria impreunat marielove_eudxfac. n...(si restul nu se mai vede si nu se mai poate vedea). Prietena mea nu mi-o poate trimite deoarece este teme.Ma intelegeti? Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| MalinaH a răspuns:

Daca sti cum se numeste si ii tema poti sa o downloadezi gratis de pe siteul www.zedge.com precum si multe alte teme wallpapere, sunete, video si jocuri pe telefon fundita?:))

2 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Am uitat sa scriu ca poti downloada si wallpaper, sunete video si jocuri pe telefon

| TheLoveDoctor a răspuns:

De 8 ori cel puțin. Poate nimeni nu știe, te-ai gîndit la varianta asta? O seara buna