| sopranaCadaverica a întrebat:

Stiu ca suna ciudat intrebarea; ce melodii stiti in care apar gemete feminine la un moment dat in instrumentalul solo sau in versuri? Daca ascultati, o sa intelegeti ce tip de gemete.
Type O Negative - Christian Woman
Timpuri noi - Tanța

Prefer din genuri blues, rock, metal etc., romanesti sau straine, nu conteaza.

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Enigma - Mea culpa
E-Rotic - Max Don't Have Sex With Your Ex
Cyndi Lauper - She Bop
Justify My Love by Madonna
Breathe On Me by Britney Spears
Slave 4 U by Britney Spears
Hot In Herre by Nelly
Me So Horni by 2 Live Crew
French Kiss by Lil Louis

Enjoy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei lecții?

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Ofer lectii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta M83 și wicthcraft/nordic music, toata Muzica numai gemete sunt.
Pe canalul Peter Gundry

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Alea nu-s 'gemete'. Macar ai ascultat melodiile zise de mine? Am si dat exemple ca sa inteleaga toata lumea.