| mjforeverr a întrebat:

Stiu ca unul dintre membri jonas e casatarit, dar am uitat care! care stie plzz.

Răspuns Câştigător
| Miruna_8642 a răspuns:

Kevin Jonas s-a casatorit cu Danielle Deleasa

Kevin Jonas, cel mai in varsta membru al formatiei Jonas Brothers, s-a casatorit astazi cu Danielle Deleasa, in New York, intr-o ceremonie care a avut loc la Oheka Castle, in prezenta a aproape 400 de invitati.

Cuplul era logodit din vara acestui an, insa nu au anuntat data exacta la care va avea loc ceremonia decat sambata, sperand sa fie departe de atentia paparazzilor.

Printre invitati s-a numarat si buna prietena a fratilor Jonas, Demi Lovato. Amfitrion a fost tanarul star Michael Musso, care a comentat ulterior pentru revista People, spunand ca "…zapada care s-a asternut in timpul nuntii nu a facut decat sa aduca un plus de magie momentului. Danielle parea o printesa din povesti. Kevin nu se putea opri din zambit. Cand ii vezi impreuna poti sa simti imediat caldura si dragostea care ii inconjoara. Se potrivesc perfect."

Daniella a purtat o rochie fara bretele si un voal al designerului de moda Vera Wang, purtand in par o floare de matase si cu cristale, pe care o avea in ziua in care s-a cunoscut cu Kevin, in 2007.

Cavaleri de onoare au fost, bineinteles, cei frati ai sai, Joe si Nick Jonas.

Funda?batting eyelashes

12 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Kevin este casatorit. e cel mai mare

| LoReDaNa a răspuns:

Da 1 singur cel mai mare pe care il cheama Kevin >?
dai funda?:*

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Kevin Jonas

| CanDy_2772 a răspuns:

Kevin e casatorit.

Fuundabatting eyelashes?

| ancutsaaa a răspuns:

Cel casatorit este Kevin.

| mjforeverr explică:

Ms pentru raspunsuri! M-am lamurit.

| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Kevin Jonas.

| lemmon a răspuns:

Kevinlove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kevin este casatorit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai kevin care e si cel mai mare si s-a casatorit cu danielle deleasa uite si poze cu ei http://www.google.gr/......tp?/images intra aici! sau daca nu http://www.google.gr/......tp?/imgres r:0, s:89&biw=1280&bih=404

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kevin

| dyenut3za_1288 a răspuns:

Kevin, cine nu mai stie dar joe era sa se casatoreasca de curand