| RoxyRoxy990 a întrebat:

Cine stie cum sa-mi aflu parola de la facebook ca am uitat-o! plzz!

Răspuns Câştigător
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Deci, intrii pe facebook, si dai pe : Ti-ai uitat parola? '' Si scrie sa pui Email, telefon, nume de utilizator. etc. Si scrii email-ul pe care ai facut acest cont de facebook!
Iti recunosti facebook-ul, pentru ca scrie numele, si arata poza!
Dai acesta este al meu, sau ceva de genul, si ei iti trimit un cod, pe acel id, care a fost facut facebook`ul! Intrii la email. si dai copy/paste. Apoi iti cere sa schimbi parola, bineinteles, daca ti-a trimis codul si l-ai scris bine, si gata!

| RoxyRoxy990 explică (pentru FluTuRaS_2810):

Multumesc mult :*

| FluTuRaS_2810 a răspuns (pentru RoxyRoxy990):

Nu ai pentru ce! :*