| gherasu a întrebat:

Subsemnatu cu piesa "salut" este pus serios pe treaba? voi ce parere aveti? aici si linkul pentru piesa :http://www.youtube.com/watch?v=ERNfHVO0h0Y&feature=playe r_embedded#at=17

Răspuns Câştigător
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Da.E prea tare omul cu piesa asta. Ma amuza tare piesa "unui prieten".Si mi se mai pare tare "nu strica muzica" tot de la el.

1 răspuns:
| CedrYK a răspuns:

FRate respect pentru tine ca o dai cu Haarp Cord, dar nu prea imi place genul asta a lui Subsemnatu a inceput sa faca sau sa cante ca Grasu XXL ma rog gusturile nu se discuta da eu unul raman la Cedry2k,DOC,Deliric1 si Carbon