| casandra2222 a întrebat:

Ce parere aveti de piesa resprezentata de Romania la eurovision 2013 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N 0mba0g7Esk? eu ma abtin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa spun, nu m-au tinut nici nervii, nici rabdarea sa ascult melodia intreaga...mi-e teama ca pana si Moldova se va jena sa ne dea 12 puncte!

| casandra2222 explică (pentru greece12):

Exact la asta ma gandeam si eu! laughing

| greece12 a răspuns (pentru casandra2222):

Iar n-o sa mai stim pe unde sa ne-ascundem!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Of, azi era finala? Uitasem complet.

Ce să zic? Dezastru. Pare o glumă proastă, nici nu-mi să cred...
Dar nu ne rămâne decât să-l susţinem...acum că zarurile (probabil măsluite) au fost aruncate şi el va fi cel care ne va reprezenta (deşi, personal, aş prefera deloc, decât aşa).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-mi place. Din atâtea melodii, s-au oprit tocmai la "urlătura" asta!
Pa, pa.

| kurinkita a răspuns:

Ce naiba e cu Smiley eunuc edition?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce e prostia asta?! Pana si eu cant mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl compătimesc.

| FearOfTheDark a răspuns:

Ce aveti cu omul? Suntem rai! Nu se poate!
Cum ne permitem?

Bai eu ma intreb cat de prost sa fie poporul asta sa-l voteze.
E trist.

| duuh a răspuns:

Oh, superb. O melodie jalnica pentru un concurs jalnic.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

E destul de naspa straight face