| anonim_4396 a întrebat:

Sunt ceva fani Green Day aici? :S Vreau sa stiu daca va place si voua...si de ce bon jovi la concert in romania si nu Green Day? sunt multi mai buni decat trupa lui bon jovi....este cineva aici care a fost la un concert Green Day? daca da il rog sa-mi povesteasca cum a fost.

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Green Day, dupa albumul Nimrod, sunt o poponareala de trupa.Pana atunci au fost decenti, acceptabili, si interesanti in lirica si abordare, dupa s-au comercializat excesiv.Au inceput sa faca un fel de pop-rock de proasta calitate. A fost Bon Jovi in concert, pentru ca s-a ajuns sa se semneze contract cu ei, aveau si o perioada libera, au si mult mai multi fani in Romania.Sincer,dintre Bon Jovi si Green Day, nu aleg niciuna, ambele mi se par trupe per total slabute, si supraapreciate.

| LastChance a răspuns:

Împuşcă-te cu gheii tăi cu tot.

| Gorath a răspuns:

Meriţi să mori.Green Day sunt de rahahat, nici Bon Jovi nu-s străluciţi, dar sunt clar cu mult mai buni decât homălăii tăi. Dacă vrei rock, ascultă naibii ceva de calitate.http://www.youtube.com/watch?v=B53JMOCBBiw

| usernamebpla a răspuns (pentru Gorath):

F**K you b**h....nu sti tu!

| Gorath a răspuns (pentru usernamebpla):

Mori.

| wforweirdo a răspuns:

Primele albume erau ok din câte îmi amintesc, nu am mai ascultat Green Day de câţiva ani.
În loc de Bon Jovi putea fi orice trupă, nu numai Green Day. E o întrebare stupidă.

| nykol112 a răspuns:

Bai frate green day sunt drogati si vai de ei dar canta super tare mie imi plac muzica lor dar comportamentul... poponari rau