| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti fani Sterling Knight?

Răspuns Câştigător
| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Mie sincer imi placea cand era "chad" in sonny with a change pe disneywinking
sunt fana dar mai mult sunt fana demi;-? in fine; ca si persoana e dragut; 3

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Pentru o clipa am crezut ca te referi la serialul animat,, Archer,,.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu sunt gay.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Nu. Nu-mi place vocea lui si prea mult playback dar bineinteles ca n-am nimic cu cei care il apreciaza.

| Bijou22 a răspuns:

Nu sunt fana, face play back atunci cand canta.De exemplu, in filmul Star Struck face play back.