| anonim_4396 a întrebat:

Care e ID adevarat a lui Sterling Knight?

Răspuns Câştigător
| Gosh. a răspuns:

Of, copii.ar trebui sa intelegeti odata ca vedetele nu au id si daca ar avea, nu si l-ar face public oricum.
Au alte moduri de comunicare cu fanii, de exemplu Twitter http://twitter.com/knightsterling3

Dar.nimic mai mult;)

53 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Sterling Knight nu prea cred ca are id.Adica el nu are timp nici sa manance si crezi ca ar sta el pe messwinking
Poate are twitter dar id de mess nu arehappyFii sigurahappy

| Zâmbărici a răspuns:

Nu o sa il afli niciodata, renunta.
Nicio vedeta nu isi expune id-ul pe cine stie ce site-uri si alte chestii.
Bye

| Escape a răspuns:

Knight_star_sterling asta e idul da-mi funda

| Kidd a răspuns:

Mi. e mila de voi laughing

IDu' Luu' MIley, Luu' Selena, Luu' Sterling asta laughing

Saracii de voi. straight face

| KellyGreen a răspuns:

Tu chiar crezi ca o vedeta si-ar face ID-ul public? Pot sa inventez un ID si sa zic ca e a lui Sterling Knight dar la fel de bine tu ma crezi.Nu inteleg de ce se pun intrebari asa de stupide?

Scuze daca mai sus te-am jignit dar asta e adevarul, gandeste-te cum ar fi sa fi o vedeta si ca toata lumea sa iti stie ID-ul tau si sa nu mai ai nici o sec libera pentru ca tb sa vb cu toti desigur poti sa nu vb cu nimeni si sa le dai ignore si iti pierzi toata faima asa e in cazul tuturor vedetelor.

| FeTTiza a răspuns:

Sterling Knight nu are idlaughingcum ti-a trecut prin cap ca are?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care esnte nr de tel a lui stearling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling_knight226

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mileydeea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraiero nu cred ca vrea sa-si faca id public.si eu pot sa fac unu si sa ma dau drept alt cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca as stii ti-as spune stii sa faci hi 5?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti_nebuna asta este

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta este... nu_isi_face_id_public

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am doar 11 ani da sincer sa va zic am vb cu sterling knight, demi lovato si vorbeau in engleza sa stiti si nu va mint

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu ai fi celebra cred ca lumea ar vrea sa stie id-ul tau asa e si cu sterling knight si alte celebritati eu sincer cred ca e o intrebare stupida

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii stiu ID lui sterling knight, este sterlingknight@yahoo.com,stiti dece...deoarece esti la farse pe vedete, fraiere...este replica animitului chad din soni si steluta ei norocoasa, sa stiti ca ala este, atunci am glumit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling_knight37@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling_knight37@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SKnight_Bibi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterlink_star fraierilor! habar nu aveti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterlingknight

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunte-ti toti niste fraieri, baieti numai mericanii sunt straluciti la minte. hai pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunte-ti toti niste fraieri si fraiere baieti si fete numai americanii sunt stralucitii la minte, etc.hai pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, ia mai taceti voi odata, de unde stiti ca sterling knight nu are id, ati vb cu el, va sunat sa va spuna, ce tot latrati atata, tineti-va parerile akas. daca sunt ambitiosi si lupta sa gaseasca id ce trebuie aveti cu ei. ducetiva si va culcati bai, ca sunteti cam obositi.latrati si spuneti de astea pe wc nu pe net.bagativa picioarele intr-un lighean cu apa, bai, ca sunteti cam aprinsi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda ba da au cateva da nul stiti cauta ma alui demi lov ato laughing e demi. lovato_demi alui miley cirus miley_ady29 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterling Knight nu si-ar expune id pe niciun blog sau site, deci nu-l mai cauta caci nu o sa-l gasesti niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da idiul adevarat este sterling_knight18 serios vb