| anonim_4396 a întrebat:

Ti-a placut de michael jackson dupa ce si -a facut operatiile si inainte de ale face?

12 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Da.Imi placea la nebunie de Michael.Si inainte si dupalove struck.
Si o sa imi placa in continuarehappy. A fost bolnav, si de aceea i s`a albit pielea.In ceea ce priveste rinoplastiile de la nas, nu a fost nici primul nici ultimul care si-a facut si numai pe el il critica lumea.
A fost exceptional si inainte si dupalove struck

| Kandy a răspuns:

Inainte da si dupa cateva dintre ele, dar apoi nu mai trebuia sa continuesadi-au facut mult rau sanatatii lui... iar cand era mulatru era pur si simplu adorabillove strucklove strucklove struck

| M4RK a răspuns:

Da

| Mina a răspuns:

Mi-a placut tot timpul Michael.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Pentru mine nu a contat cum a aratat deoarece imi placea doar muzica lui nu si el! rolling on the floor

| Gabry a răspuns:

Nu imi placea cum arata, dar muzica era aceeasi, deci nu a contatwinking

| Bebitza_3599 a răspuns:

Inainte ii statea mult mai bine.Pacat ca s-a avantat in asa ceva.

| danutz15 a răspuns:

Te referi la cele 2 facute la nas care erau necesare... da imi placea si inainte si dupabig grin
Da' ce sa-i faci daca a avut ghinion sa aiba vitiligo si lupus...

| Christyne a răspuns:

Mie imi placea de Michael oricum ar fi fost el.Pt mine nu conteaza infatisarea ci sufletu... Aparentele insealawinkingOrice si-ar fi facut zambetul ala cald nu se topeahappy

| danutza a răspuns:

Da era normal si nu mai era pe urma asa mediatizat si criticat happy

| bluerose a răspuns:

Imi place muzica lui M. J, felul cum arata a fost alegerea lui.

| anamiley98 a răspuns:

Mi-a placut mai mult cand era mulatru.