| madtiger a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea lui Michael Jackson? sa fie operatiile de vina? oare lumea il regreta?

Răspuns Câştigător
| Dl.Inginer a răspuns:

A facut istorie, a revolutionat, o sa ramana viu in inima si amintirea multora.

18 răspunsuri:
| cribus a răspuns:

Sigur sunt multi care il regreta...eu cred ca va fi o legenda... d-zeu sa-l odihneasca!

cami
| cami a răspuns:

Cred ca a luat o supradoza..parerea mea. Da, din cauza lor, facuse cancer de piele, dar acum n-a murit de cancer..Eu il regret ca om..totusi 51 de ani nu-s chiar ata de multi...

| Kyky a răspuns:

Sunt destule persoane care il regreta. Mie imi placeau unele melodii ale sale, insa pe el nu prea il aveam la inima happy
RIP!

| alma a răspuns:

Nimeni nu traeste vesnic, toti murim, sunt persoane care il pling, pe mine nu ma afecteaza prea mult. Dumnezeu sa-l odicneasca.

| iuliana21 a răspuns:

Multi copi nenascuti ii vor canta piesele...happy

| ZapaciLaa a răspuns:

Nu imi pasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur din ce cauza a murit insa cu siguranta sunt o multime de persoane care il regreta.Peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exact cum a murit... dar nu cred ca si. a meritat moartea... el nu a fost inteles de nimeni, niciodata... j cred ca asta e cel mai mare regret ...my ales k ave in plan sa faca cele 50 de turnee...deci se intelege k nu s. a gandit la moarte... Dumnezeu sa. l ierte... j sper sa.si gaseasca paca j linijtea...macar acolo sus...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Atât a avut de trăit...
No comment!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca michael jackson a fost un om cu inima mare si iubea foarte mult copiii a ajutat milioane de copii din toata lumea a cantat pentru copiii saraci si a deschis un parc pe nume neverrland pentru copiii acum s-a stins din viata doar la varsta de 50 ani! a foost si unul dintre cei mai mari cantareti ai lumiii addc cel mai mare cantaret al lumiii si cel mai mare dansator din lume! in tarile in care a mers a lasat in urama lui istorie nemarginita, el chiar daca a murit in inima mea va fi mereu viu! dumnezeu sa il odihneasca in pace si macar acolo unde e sa aiba liniste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca va regreta toata lumea de pe glob el este regele muzici pop. A fost cel mai tare cantaret de muzica pop.Imi placea mult cum dansa si cum canta e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson a murit din cauza medicamentelor, cineva la indrumat sa consume multe medicamente, si sa moara, si sa ii ia averea.Sunt o mare FANA al lui si imi pare atat de rau ca a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love michael. mi-a placut foarte mult mj si imi plac toae melodiile lui.sa dedicat cu adevarat in tot ceea ce a facut.rest in peace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un om cu o inima mare, toata lumea il regreta a facut lumea sa se apropie prin cuvintele lui...tot ce pot sa spun este ca a fost un om extraordinar...si nu regret ca am fost la ultimul lui spectacol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt operatiile de vina ci oamenii care i-au vrut raul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca operatiile sunt de vina dar eu nu cred ca michaek jackson a murit deoarece nu la aratat in sicriu are atate clone in cat nu-ti mai dai seama daca e el insuti etc

| xmusic a răspuns:

Eu cred ca operatiile, anesteziile dauneaza inima...Si la cate operatii a facut el...Eu cred ca lumea il regreta.Nu o sa mai existe altul ca el. Dumnezeu sa-l ierte.

| malina a răspuns:

Imi pare foarte rau ca Michael a murit! Nu cred ca operatiile au fost de vina. Dar oricum este foarte trist. Eu una am fost afectata si regret nespus.