| Rockg666 a întrebat:

Știți cumva un site din România care vinde haine cu Lil Peep? Sau știți cum pot face rost de geaca lui din videoclipul The brightside (cea cu craniu)?

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Îl ador pe Lil Peep și chiar mi-a părut rău când a murit sad am căutat și eu tricouri dar n-am găsit. Poți face comandă de pe Amazon, sigur găsești în altă țară deci caută pe Amazon ori AliExpress. Ori poți face o comanda mai specială. Să îți facă un tricou cu Lil Peep. Sau un text-mesaj despre el. Îi spui tu ce vrei sa scrie pe tricou. Dacă găsești geaca aceea să îmi trimiți mesaj, te rrooog laughing

| alextpu03 a răspuns:

Eu zic sa iei de pe hyv daca vrei sa ajuti, insa mai poti gasi pe aliexpress, iar geaca din brightside era customizata si costa 800 de euro nu mai tin minte pe ce site am gasit-o, cea originala se numeste never say die