| gabriel10 a întrebat:

Tocmai am vazut cum shobby(membru trupe-i codu penal) a omorat o femeie insarcinata intr-un accident rutier si era si sub influenta bauturilor alcoolice. Ce parere aveti despre acest incident?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Si eu ce sa-i faci daca a baut. a omorat un om si isi merita pedeapsa

5 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Ce incident. accident poate a omorat-o. ce parere, una proasta

| Doddel a răspuns:

Inca o nenorocire

| Cromasston a răspuns:

Am vazut si eu stirea asta... femeia aceea nu a oprit la stop. iar Shobby nu a putut sa o evite. Dar el a avut la testarea cu echilotestul 0, 99...deci el risca acum 15 ani de inchisoarestraight face. Chiar daca nu este el de vina pentru accident. el va plati intrucat a condus sub influenta bauturilor alcolicestraight face

| badnews a răspuns:

Probabil o să dea bani şi nu o să păţească nimic - România.

| Catta a răspuns:

Da, pai eu i-as omori pe astia care se urca bauti la volan... ar trebui inchis pe viata.straight face