| Rihanna_3638 a întrebat:

Tocmai mi-am facut cont pe youtobe si cand vreau sa dau daca imi place imi zice,, Please confirm your email address before rating."
Va rog sa imi spuneti ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Freezing a răspuns:

Trebuie sa intrii pe adresa de mess pe are ai facut contul si sa verifici mail-urile, dai pe mail-u de la Youtube si dai pe linkul unde scrie ceva de genul confirm your account at this link, dai pe link si gata.winking. Bafta!

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Pai sa iti verifici mailu si sa dai click pe linkul de confirmare

| darielle a răspuns:

Trebuie sa intri pe email si sa vezi ce ti-au zis aia in email.
BAFTA!happy big grin love struck pup

| Innka a răspuns:

Trebuie sa intri in email si sa confirmi inregistrarea si atit, acolo v ei vedea un mesaj de la youtube