| Bia_3055 a întrebat:

Cum confirm adresa de emai-l pe YouTube? Nu pot da " like " sau " dislike " şi nici comentarii. Zice aşa " Please confirm your emai-l address before rating ". Fundă puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Intri pe www.yahoo.com bagi idul tau si parola, intri apoi in "inbox" (care se afla in partea stanga a paginii) apoi vezi mesajele si vezi daca e vreun mesaj de la "youtube", intri in el si dupa aceea iti zice daca vrei sa confirmi contul si nu stiu ce acceseaza link-ul de mai jos si o sa fie un link pe acolo si dupa aceea poti lasa comentarii sau la "like" sau "dislike"... fundita? plizzz da si tu o fundita ca am stat ogramada sa scriu mesajul asta:D:P

10 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Poi trebuie sa intrii pe mail si sa activezi de acolo un link. [funda?]daca mai e asa.

| djrobby a răspuns:

In primul rand iti faci un cont pe Google si cu adresa ta de mail si apoi poti da confirmi! bafta!

| 1Q a răspuns:

Da pai trebuie sa iti fasci si un cont pe google search ca ei sunt parteneri, si apoi intri in mail tau dai inbox si vezi ca iti apare un mesaj si dai click pe linkul ala din mesaj

| kathgilbert a răspuns:

Intra pe mail si verifica daca ai primit un mesaj de bun venit de la youtube. Cauta si la spam, nu doar la inbox. Citeste si urmeaza instructiunile(ma rog, trebuie doar sa dai clic pe linkul ala care ti l-au trimis ei).

| EX a răspuns:

Intra pe yahoomail si o sa ai un mail de la comunitatea youtube, intri in el si-o sa ai un link unde sa intri ca sa confirmi adresa.Succes!

| AvrilLivigne a răspuns:

Trebuie sa primesti un mail,un mesaj pe yahoo,pe id cu care te-ai inresgistrat pe youtube, si dai clik pe mail si iti da un site, ca si www.youtube.com/... (inca ceva) si dai clik si asa ti so confirmat adresa. Funda?;;)

| Portocalovinsky a răspuns:

Daca ai cont pe youtube, inseamna ca ai facut contul pe un email.
Cand iti spune sa confirmi adresa de email, vei primii un mail pe Adresa ta de yahoo.
Dai click pe mail, apoi iti da va un link.
Dai clik si pe acela, si gata.
Sper ca te-am ajutat.
Funda? :3.

| ReMiX97 a răspuns:

Te duci la email si gasesti un mail de la youtube, dai pe el si vezi un link care te duce la youtube si atat

| cristinaqwe a răspuns:

Intri pe mess si dai pe mail acolo o sa-ti vezi toate email-urile dai pe acela cu yahoo si dai pe linkul care trebuie sa-l activezi
funda?

| GreenBubbleeeee a răspuns:

Pai verifica`ti e`mailul happy si trebuie sa-ti trimita ei un link. funda? puppy dog eyes