| andrada a întrebat:

Buna!
Mi-am facut cont pe youtube si cand vreau sa dau like la o melodie imi zice "Please confirm your email address before rating". Unde trebuie sa dau ca sa ma lase sa dau like si comment?
Funda&vot

Răspuns Câştigător
| ViseColoratee a răspuns:

Bunabig grin

Trebuie sa intrii mai intai pe adresa cu care ti-ai facut contultongue

Apoi o sa vezi ca ai un email nou, pe care trebuie sa il deschizi si sa il citesti(normallaughing ) big grinbig grin O sa vezi ca o sa-ti zica sa dai pe un site pentru a-l confirma sau alte chestiitongue.Sigur te descurciwinking

Daca totusi nu-ti apare niciun email nou, incearca sa-ti verifici totusi inbox-ul, poate l-ai primit dar nu l-ai deschis atuncibig grinhappy

Succes!love struckwinking:*

8 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Trebuie sa-ti verifici email-ul cu care te-ai inregistrat pe youtube, iar acolo vei gasi un mesaj de la youtube care vine cu un link pentru a confirma contul tau.Atat!

| Necunoscută a răspuns:

Scrie clar. Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail! rolling eyes. Pe mailu pe care ţi-ai făcut contul', ai un e-mail de la yahoo. Intri pe el şi e un link, prin care îţi activezi contul'.

Zici că scrie în engleză! oh go on

| marian1 a răspuns:

Buna.mai confirma`ti odata adresa de email; mai da sa se trimita odata emailul de confirmare sau intra pe email si daca vezi ca ai primit mai de la youtube iti tr ei un link si dai click pe link sh gata. Fundoi?happy

| AnimeChu a răspuns:

Verifica-ti e-mailurile si trebuie sa dai click pe un link pentru a ti se confirma adresa de e-mail si pe urma poti da like si comenta. Sper ca te-am ajutat ^^; 3

| alintush15 a răspuns:

Buna! Intri pe email si confirmi contul pe youtube, apoi totul se va rezolva!

O zi buna! Sper ca ti-am ajutat!

| marria_7862 a răspuns:

Intra pe mail si dai click pe codul care ti l-au trimis ei, asa iti confirmi adresa de email.

| Darko18 a răspuns:

Buna. Pai intri pe Email pe care ii facut contul si ii dai confirm. trebuie doar sa dai clik pe un link din mail. sper ca am fost de ajutor.

| ymsalut a răspuns:

Intri pe email-lul care l-ai scris in contul youtube si acolo ar trebui sa iti vina un mesaj unde ti se da un link pe care trebuie sa il accesezi acolo e confirmarea ca email-lul este al tau nu unui alt utilizator dupa ce accesezi link-ul atunci vei putea sa dai like la orice videoclip! Bafta! Funda?