| Dianamihaela123 a întrebat:

TPU, imi spuneti care este cea mai populara muzica din 2013?

5 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

Harlem Shake

| Daniel2332 a răspuns (pentru GiAnca):

Harlem shake e dans nu-i melodie deloc si nici nu-i asa popular cea mai populara melodie e gangnam style. prima melodie care a ajuns la 1 miliard vizualizari

| GiAnca a răspuns (pentru Daniel2332):

Pana la urma si Gangnam Style e un fel de dans.Si spun Harlem Shake pentru ca i-a luat locul.La momentul actual Gangnam Style s-a demodat, chiar daca a ajuns la peste 1 iliard de vizualizari. Diana a cerut cea mai populara melodie din 2013.
Gangnam Style s-a dus odata cu 2012.

| Daniel2332 a răspuns (pentru GiAnca):

Exact a cerut cea mai populara melodie nu dans...