| StewartCassie a întrebat:

TPU, va rog frumos, cine poate sa descarce melodia Kirac- istanbul saklasin bizi, va rog frumos, astazi tot am cautat si nu am gasit. Dau funda si vot, iar daca aveti pagini pe facebook va fac publicitate, dar va rog sa imi descarcati daca puteti.

Răspuns Câştigător
| Cris06 a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/
Si apesi pe download

AAA si sa stii de acum inainte cauti un video pe youtube cu melodia si apoi dai clic dreapta copy URL Video si apoi intri pe site-ul asta bagi linkul apoi dai download si asta e. Este Free (gratis) Dar nu merge chiar la toate.

| StewartCassie explică (pentru Cris06):

Nu mi-a dat melodia pe care o vreau eu. Si imi scria ''convert video''

| StewartCassie explică (pentru Cris06):

Am pus acum link-ul de la melodia (ai uitat sa imi spui) si a mers acum. Multumesc.

| Cris06 a răspuns (pentru StewartCassie):

Da, am vazut acum, am copiat link-ul cand melodia era acolo dar se pare ca sa copiat pagina fara melodie. La mine sa si descarcat. Nu inteleg de ce nu sa copiat de prima oara, dar totusi ma bucur ca ai reusit.