| gavanesti92 a întrebat:

TPU vreau si eu melodia nicolae guta am inima de piatra inima de leu cine o are e veche va rog ajutati-ma poate o aveti careva dar nu acelea a lui copilu de aur salam ca le am guta o canta e veche va rog

7 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QtPQ_QJpFIU.Uite aici, babe.
Apare si Guta pe la jumatatea clipului, stii tu...
Auditie placuta!;;)

| gavanesti92 explică (pentru Gorath):

Ce mi ai dat frate aici primul razboi mondial ))

| Gorath a răspuns:

Hahaha,nici nu ma asteptam de la alt raspuns de la unul ca tine.Ti-am raspuns astfel,in speranta ca iti vei da seama diferenta dintre muzica buna si cea pe care o asculti tu, dar se pare ca n-am cu cine.
Anyway, multe succes(e)uri pe viitor.
Te pupa si te imbratiseaza,"surioara" ta.

| gavanesti92 explică (pentru Gorath):

Surioara mea hmmm ne cunoastem cumva si eu nu stiu?

| gavanesti92 explică (pentru Gorath):

Sa stii ca imi plac si alte genuri de muzica dar melodia aceea mi a ramas mie la inima nu prea ma omor eu cu manelele dar aceea char imi place