| xxxxxxxxxxxxxx a întrebat:

Trei cuvinte care va vin in minte cand auziti manele straight face

Trei cuvinte care va vin in minte ca rock ul sa distruga manelari care fac commenturi retardate \m/

6 răspunsuri:
| megadeth_5578 a răspuns:

Cand aud manele, spun mereu "opreste naibii aia", da asa cu un ton din ala parca in scarba si la nervi zic! laughing

| Mockingbird a răspuns:

De ce tot timpul rock ul vrea sa distruga!? Mai rai mai sunteti! Nu v-ati gandit ca pe unii oameni atat ii duce capul si asculta acest gen de,, muzica,,! Oricum sa-i aduci pe calea cea buna si sa le dai muzica de calitate nu poti ca am incercat eu. Sa-i lasam in incultura lor!

| CBR600F a răspuns:

Wtfwinking laughing
eu am o pb cu toti cei care asculta manelewinking asta nu se poate numi muzica

| DraGfirE a răspuns:

Opreste mizeriile aleawinking

| xxxxxxxxxxxxxx explică:

@Andreea nu ati intels ce am vrut sa zic.am zis ca in caz de vreun maneliste zice manele rulez laughing... noi trebuie sa "atacam"

| AnaMaria_3489 a răspuns:

Cand aud manele primele cuvinte sunt " Opreste prostia asta " laughing
Si trei cuvinte care imi vin in minte car rock ul sa distruga manelistii ar fi " Va furam masinilee si le stricam le ducem la fier vechi si facem rost de bani "