| Nastia a întrebat:

Cand auziti cuvantul Terra spuneti primele 10 cuvinte care va vin in minte

Răspuns Câştigător
| yyyyy a răspuns:

Pamant, apa, aer, Viata, distractie, natura, plante, animale, oameni,

4 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

1. Globul Pamantesc
2. Stele
3. Comete
4. Soare
5. Oceane
6. Oameni
7. Natura
8. Foc
9. Moarte
10.Lumina

| MyWorld a răspuns:

Hmmm... Pai: viata, natura, frumusete, apa, divinitate, oameni! poluare, masini, galagie...
PS: cam multe cuvinte, cred ca era mai bine daca spuneai primul cuvant care iti vine in minte
siala este viata, caci fara asta nu am mai trai ( logiclaughing )

| ImHereForYou a răspuns:

Pamant,o revista la geografie,Planeta Albastra, calculator, cainele meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai...
Terra->Continente->Europa->Romania->romani->rromi->macel->
evrei-> Adolf Hitler->istorie
Mda... cam vagi conexiunile, nu?!